Agencja detektywistyczna

& ochrony biznesu

Usługi detektywistyczne prywatnych detektywów

Czasem życie przerasta wyobraźnię. Czujemy się jak bohaterowie sensacyjnego filmu: zagrożone są nasze prawa, nasz majątek albo dobre imię. Aby jednak nie wpaść w porównywalne do filmowych tarapaty, nie wolno na własną rękę podejmować działań, skutkiem których mogłoby być oskarżenie nas o poczynania niezgodne z prawem.

Prywatni detektywi MODRAKOWSKI24® to osoby, których profesjonalizm gwarantuje wykonanie każdego zlecenia zgodnie z prawem, wedle obowiązujących procedur oraz w zadowalającym nas terminie dyskretnie i skutecznie. 20 lat w branży detektywistycznej to wystarczający czas, aby nauczyć się działania w każdych warunkach i na zlecenie zarówno osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych czy instytucji państwowych.

Detektywi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Sopocie, Toruniu i Lublinie

Zapraszamy do Biura Detektywistycznego Modrakowski24®. Nasza Agencja to ochrona biznesu (m.in. weryfikacja kontrahentów i ochrona marki, wykrywanie podsłuchów i... nieuczciwej konkurencji), ale także doradztwo i szkolenia, dokumentacji zdrady pracowniczej lub małżeńskiej, czy odzyskiwanie danych. Jeśli szukają Państwo profesjonalnych detektywów, to trafiliście pod właściwy adres. Pozostajemy do dyspozycji w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sprawie – także poza terytorium Polski o czym świadczy nasza przynależność do wielu międzynarodowych organizacji detektywistycznych.

O NAS

MISJA-PASJA to bezpieczeństwo Twojej prywatności i biznesu

Ponad 25 lat profesjonalnych realizacji detektywistycznych

EXPERTUS Security Secret Services® GROUP – spółka zbudowana na bazie firmy rodzinnej, zatrudniająca siedmiu licencjonowanych detektywów i prawników (byłych funkcjonariuszy policji i innych służb MSW) – jest zespołem profesjonalnych i doświadczonych specjalistów rozpoznania i ujawniania zagrożeń dla bezpieczeństwa osób oraz biznesu, w tym także praw małoletnich i starszych wymagających ochrony i wsparcia. Wykorzystujemy najnowsze techniki kryminalistyczne, kryminologiczne i informatyczne, współpracujemy z ekspertami i biegłymi sądowymi z zakresu socjologii i psychologii, a także innych specjalności niezbędnych w konkretnych realizacjach. Działamy na terenie całej Polski, ale także zagranicą, w tym zwłaszcza w USA, Austrii, Hiszpanii, Włoszech, Czechach i na Słowacji.

Naszym mentorem, twórcą marki i fundatorem poszczególnych firm jest:

Detektyw Jan Modrakowski

Wiesław Jan Modrakowski,

Absolwent i doktor nauk prawnych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika; prywatny detektyw (od 1995); założyciel firm EXPERTUS security-secret-services Group® w Warszawie (od 1990) – w tym marek: EXPERTUS® i MODRAKOWSKI24.PL®; prokurent Agencji Detektywistycznej & Ochrony Biznesu „Detektywi & Prawnicy ds. karnych, gospodarczych i majątkowo-rozwodowych Expertus security-secrets-services Group” w Warszawie i założyciel - Honorowy Prezes PFDSP; członek zwyczajny i Prezes Zarządu POLSKIEJ FEDERACJI DETEKTYWÓW – Stowarzyszenia Przedsiębiorców (2016-2022), b. Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów (2013-2016); doradca ds. bezpieczeństwa kontrwywiadowczej ochrony kontraktów i korporacji; b. wykładowca, adiunkt i profesor Instytutu Nauk Policyjnych, autor wielu specjalistycznych opracowań z zakresu kontrwywiadowczej i ekonomicznej ochrony państwa, twórca i organizator systemu szkoleń w zakresie przeciwdziałania zagrożeniom terrorystycznym oraz współautor opracowań zasad rozpoznawania przestępczości ekonomicznej zwłaszcza w opodatkowaniu podatkami pośrednimi, b. oficer Biura ds. Przestępczości Gospodarczej Komendy Głównej Policji; uczestnik i negocjator procedur legislacyjnych w zakresie ustaw o ochronie osób i mienia oraz współtwórca podstaw uregulowań zawodu detektywa, b. Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego (1998-2004) oraz Prezes Zarządu Warszawskiego Polskiego Związku Pracodawców OCHRONA (2010-2013); członek wielu krajowych i międzynarodowych organizacji ochrony bezpieczeństwa osób i biznesu – w tym Zrzeszenia Prawników Polskich, Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego i Rady Programowej Prawniczego Centrum Badawczego Akademii Leona Kuźmińskiego oraz International Association of Auto Theft Investigators, International Police Association i World Association of Detectives.

ZAPRASZAMY do naszego biura:
00-490 Warszawa ul. Frascati 1

Adres korespondencyjny:
02-957 Warszawa ul. Jana III Sobieskiego 1/79

+48 725 111 345 (PL)
detektyw@modrakowski24.pl

EXPERTUS security-secret-services® EXPERTUS security-secret-services®
EXPERTUS security-secret-services®
Polish Federation of Detectives® Polish Federation of Detectives®
Polish Federation of Detectives®
ASSA Security Systems ASSA Security Systems
ASSA Security Systems
International Association of Auto Theft Investigators International Association of Auto Theft Investigators
International Association of Auto Theft Investigators
Polski Związek Pracodawców Ochrona Polski Związek Pracodawców Ochrona
Polski Związek Pracodawców Ochrona
World Association of Detectives World Association of Detectives
World Association of Detectives
Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne
Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne
International Police Association International Police Association
International Police Association
International Federation of Associations of Private Detectives International Federation of Associations of Private Detectives
International Federation of Associations of Private Detectives
REX Company S.A. REX Company S.A.
REX Company S.A.
Oświata Sp. z o.o. Oświata Sp. z o.o.
Oświata Sp. z o.o.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu
Krajowy Rejestr Długów Krajowy Rejestr Długów
Krajowy Rejestr Długów
WAŻNA INFORMACJA DLA ZLECENIODAWCÓW USŁUG DETEKTYWISTYCZNYCH
Polityka prywatnosci