Agencja detektywistyczna

& ochrony biznesu

Usługi detektywistyczne prywatnych detektywów

Czasem życie przerasta wyobraźnię. Czujemy się jak bohaterowie sensacyjnego filmu: zagrożone są nasze prawa, nasz majątek albo dobre imię. Aby jednak nie wpaść w porównywalne do filmowych tarapaty, nie wolno na własną rękę podejmować działań, skutkiem których mogłoby być oskarżenie nas o poczynania niezgodne z prawem.

Prywatni detektywi MODRAKOWSKI24® to osoby, których profesjonalizm gwarantuje wykonanie każdego zlecenia zgodnie z prawem, wedle obowiązujących procedur oraz w zadowalającym nas terminie dyskretnie i skutecznie. 20 lat w branży detektywistycznej to wystarczający czas, aby nauczyć się działania w każdych warunkach i na zlecenie zarówno osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych czy instytucji państwowych.

Detektywi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Sopocie, Toruniu i Lublinie

Zapraszamy do Biura Detektywistycznego Modrakowski24®. Nasza Agencja to ochrona biznesu (m.in. weryfikacja kontrahentów i ochrona marki, wykrywanie podsłuchów i... nieuczciwej konkurencji), ale także doradztwo i szkolenia, dokumentacji zdrady pracowniczej lub małżeńskiej, czy odzyskiwanie danych. Jeśli szukają Państwo profesjonalnych detektywów, to trafiliście pod właściwy adres. Pozostajemy do dyspozycji w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sprawie – także poza terytorium Polski o czym świadczy nasza przynależność do wielu międzynarodowych organizacji detektywistycznych.

+48 725 111 345

O NAS

MISJA-PASJA to bezpieczeństwo Twojej prywatności i biznesu

Ponad 25 lat profesjonalnych realizacji detektywistycznych

Polska Federacja Detektywów Stowarzyszenie Przedsiębiorców
Detektyw Jan Modrakowski

Wiesław Jan Modrakowski

Absolwent i doktor  nauk prawnych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika; licencjonowany prywatny detektyw; założyciel i prokurent firmy EXPERTUS security secret services Group® w Warszawie; Prezes Zarządu POLSKIEJ FEDERACJI DETEKTYWÓW - Stowarzyszenia Przedsiębiorców® (od 21.12.2016r.); Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów (2013 - 2016); doradca ds. bezpieczeństwa oraz kontrwywiadowczej ochrony kontraktów i korporacji; b. oficer Biura ds. Przestępczości Gospodarczej Komendy Głównej Policji; b. Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego i  Zarządu Warszawskiego Polskiego Związku Pracodawców OCHRONA; członek wielu polskich i międzynarodowych organizacji bezpieczeństwa biznesu – w tym Polskiego Stowarzyszenia Detektywów, Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego i Zrzeszenia Prawników Polskich oraz International Association of Auto Theft Investigators, World Association of Detectives  i International Police Association;

Marcin Berent

Marcin Berent

Doktor nauk prawnych; licencjonowany prywatny detektyw w firmie EXPERTUS security secret services Group® w Warszawie; Vice Prezes Zarządu ds. Prawnych POLSKIEJ FEDERACJI DETEKTYWÓW - Stowarzyszenia Przedsiębiorców® (od 21.12.2016r.); konsultant prawny Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów (2015 - 2016); wykładowca Centrum Szkolenia Kursowego i Doradztwa Śląskiego Centrum Edukacji „Oświata” w Katowicach – szkoleniowiec detektywów polskich; pracownik naukowy i nauczyciel akademicki w Katedrze Prawa Karnego i Polityki Kryminalnej na Wydziale Prawa i Administracji w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu; magistrant w Zakładzie Historii XX wieku w Instytucie Historii i Archiwistyki na Wydziale Nauk Historycznych w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu; prawnik w Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów „Lech Obara i Współpracownicy” w Olsztynie; ekspert doraźny Biura Analiz Sejmowych Kancelarii Sejmu RP, a także ekspert prywatnego sektora bezpieczeństwa.

ZAPRASZAMY do naszego biura na Saskiej Kępie w Warszawie przy ul. Bora-Komorowskiego 56

+48 725 111 345 (PL)
+48 601 560 952 (ENG)
detektyw@modrakowski24.pl

EXPERTUS security-secret-services® EXPERTUS security-secret-services®
EXPERTUS security-secret-services®
Polish Federation of Detectives® Polish Federation of Detectives®
Polish Federation of Detectives®
ASSA Security Systems ASSA Security Systems
ASSA Security Systems
International Association of Auto Theft Investigators International Association of Auto Theft Investigators
International Association of Auto Theft Investigators
Polski Związek Pracodawców Ochrona Polski Związek Pracodawców Ochrona
Polski Związek Pracodawców Ochrona
World Association of Detectives World Association of Detectives
World Association of Detectives
Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne
Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne
International Police Association International Police Association
International Police Association
International Federation of Associations of Private Detectives International Federation of Associations of Private Detectives
International Federation of Associations of Private Detectives
REX Company S.A. REX Company S.A.
REX Company S.A.
Oświata Sp. z o.o. Oświata Sp. z o.o.
Oświata Sp. z o.o.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu
Krajowy Rejestr Długów Krajowy Rejestr Długów
Krajowy Rejestr Długów
Polityka prywatnosci